Vinnē Balvas

Pārstrādes cenu lapa

Par uzticēšanos mums, mēs vēlamies, lai Jūsu sadarbība ar mums atmaksājas ne tikai gardos produktos, bet arī citās noderīgās lietās, tādēļ šī gada 20.decembrī veiksim izlozi, tiem kas būs izmantojuši mūsu parstrādes pakalpojumus no šī gada 15.maija līdz 20.decembrim. 

2023 gada Loterijas rezultāti šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=QXBL_8vWGhw

10 Balvas:

1x TERMOVIZORS - TERMOTHERMAL IMAGING MONOCULAR NFIRAY AFFO 1300EUR vērtībā.

1x MONOKULĀRS BUSHNELL LEGEND ULTRA HD TACTICAL 10X42 325EUR vērtībā.

8x APSILDĀMAS VESTES 600eur vērtībā.

 

Noteikumi:

1) Lai piedalītos Loterijā un pretendētu uz balvas iegūšanu, no 2023. gada 15. maija līdz 2023. gada 19. decembrim, SIA Piebalgas Kūpinātavas ražošanas cehā,  jānodod pārstrādei vismaz 30 kg atkaulotas gaļas vai 40kg neatkaulotas, – jāveic pārstrādes pakalpojuma darījums. Veicot darījumu, loterijas dalībnieks saņem pieņemšanas – nodošanas aktu vai preču pavadzīmes rēķinu ar unikālu kvīts numuru, turpmāk – akts, kas kalpo kā pierādījums veiktajam darījumam un ar to jāreģistrējas Loterijai, aizpildot loterejas anketu uz vietas ražošanas cehā.

2) Lai nodrošinātu iespējami precīzas un unikālas Loterijas reģistrācijas, tādējādi izvairoties no iespējamas datu dublēšanās, kā arī, lai precīzi noteiktu Loterijas laimētāju un pārbaudītu precīzu dalību loterijā, informētu par laimestu, Loterijas organizētājs pieprasa norādīt dalībnieka tālruņa numuru un P/N akta numuru vai preču pavadzīmes rēķina numuru.

3) Izpildot loterijas nosacījumus vairākkārt, loterijas dalībnieks izlozei tiks reģistrēts vairākas reizes.

4) Viens loterijas dalībnieks (viens tālruņa numurs) var reģistrēt vairākus aktus ar dažādiem akta numuriem neierobežotu reižu skaitu.

5) Ar balvas saņemšanu saistītie papildu izdevumi, kas nav norādīti šajos noteikumos, piemēram, transporta izdevumi vai telefona sarunu izmaksas, netiek segti.

6) Pilns uzvarētāju saraksts tiks publicēts 2023. gada 20. decembrī līdz plkst. 23:59 mājas lapā https://piebalgaskupinatava.lv/pages/medniekiem

7) Laimesta ieguvēji par laimestu saņemšanu tiks informēti personīgi, zvanot vai nosūtot īsziņu uz telefona numuru, kas norādīts pie reģistrācijas.

8) Uzvarētājiem ir iespēja arī pašiem sazināties ar Loterijas rīkotāju pa tālruni 20287838 darba dienās no 9.00 līdz 17.00 un vienoties par balvas saņemšanu līdz 2024. gada 1. februārim. Pēc šī datuma balvas vairs netiks izsniegtas un pāries Pakalpojuma sniedzēja īpašumā.

9) Ierodoties saņemt laimējušo balvu, uzvarētājam jāuzrāda pārstrādes P/N akts vai preču pavadzīmes rēķins, personu apliecinošs dokuments (pase/ID karte). Pēc balvas saņemšanas laimētājs nevar vērsties pie Loterijas rīkotājiem ar pretenziju par balvu.

10) Loterijas rīkotāju un Loterijas dalībnieku tiesības un pienākumi ir noteikti tikai šajos Loterijas noteikumos. Reklāmas materiālos pieejamajai informācijai par Loteriju ir tikai informatīvs raksturs.