Piegāde

Piegādes opcijas:

Omniva pakomāti (šeit mūsu video ar Omniva piegādēm)

Piegādes uz jebkuru Omniva pakomātu Baltijas robežās.

Noteikumi: Pēc SMS saņemšanas, paciņa jāizņem 4h laikā un jānogādā ledusskapī vai saldētavā. SIA Piebalgas Kūpinātava neuzņemas atbildību par sūtijumiem kas atradusies Omniva pakomātā ilgāk par 4 stundām pēc SMS nosūtīšanas uz klienta norādīto telefona numuru.

Iepakojums: Sūtījums ir iepakots un nodrošināts ar temperatūras uzturēšanu visā sūtījuma nosūtīšanas laikā līdz Omniva pakomātam.

 

Omniva kurjers

Piegādes notiek uz - Rīga, Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Sigulda, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils, Ādažu nov., Ķekavas nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Siguldas nov.

 

Izi Pizi pakomāti

Termo pakomāts Āgenskalna tirgus.

Pēc SMS saņemšanas, paciņa jāizņem 24h laikā un jānogādā ledusskapī vai saldētavā. SIA Piebalgas Kūpinātava neuzņemas atbildību par sūtijumiem kas atradušies "Izi Pizi" pakomātā ilgāk par 24 stundām pēc SMS nosūtīšanas uz klienta norādīto telefona numuru. 

 

Piegāde ar mūsu transportu maršruta robežās

Tāpat kā līdz šim, tiek izmantots mūsu transports! Paši piegādājam ceturtdienās (Maršruts Nr.1) un piektdienās (Maršruts Nr.2) maršruta robežās (sk.attēlu). SVARĪGI: ja izvēlaties šo piegādes veidu, tad pasūtījums ir jāveic līdz trešdienas plkst.9:00!

Maršruts Nr.1 CETURTDIENĀS: Taurene-Līgatne-Sigulda-Garkalne-Ādaži-Baltezers-Rīga (visa pilsēta) -Mārupe-Jaunmārupe-Ķekava-Salaspils-Ogre-Lielvārde-Madliena-Ērgļi-Vecpiebalga

 

 

Maršruts Nr.2 PIEKTDIENĀS: Taurene-Rauna-Cēsis-Liepa-Valmiera-Strenči-Smiltene-Gulbene-Cesvaine-Madona-Vecpiebalga

attēls

Saņemšana bez piegādes maksas:
Taurene, Vecpiebalgas novads - mūsu ražotnes veikalā

Ja neatradi mūsu maršrutā sev vajadzīgo piegādes adresi, lūdzu sazinies ar mums, iespējams, ka tomēr varam noorganizēt Jūsu piegādi