Piegāde

Piegādes opcijas:

Omniva pakomāti (šeit mūsu video ar Omniva piegādēm)

Piegādes uz jebkuru Omniva pakomātu Baltijas robežās.

Noteikumi: Pēc SMS saņemšanas, paciņa jāizņem 4h laikā un jānogādā ledusskapī vai saldētavā. SIA Piebalgas Kūpinātava neuzņemas atbildību par sūtijumiem kas atradusies Omniva pakomātā ilgāk par 4 stundām pēc SMS nosūtīšanas uz klienta norādīto telefona numuru.

Iepakojums: Sūtījums ir iepakots un nodrošināts ar temperatūras uzturēšanu visā sūtījuma nosūtīšanas laikā līdz Omniva pakomātam.

 

Omniva kurjers

Piegādes notiek uz - Rīga, Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Sigulda, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils, Ādažu nov., Ķekavas nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Siguldas nov.

 

Izi Pizi pakomāti

Termo pakomāts Āgenskalna tirgus.

Pēc SMS saņemšanas, paciņa jāizņem 24h laikā un jānogādā ledusskapī vai saldētavā. SIA Piebalgas Kūpinātava neuzņemas atbildību par sūtijumiem kas atradušies "Izi Pizi" pakomātā ilgāk par 24 stundām pēc SMS nosūtīšanas uz klienta norādīto telefona numuru. 

 

Piegāde ar mūsu transportu maršruta robežās

Tāpat kā līdz šim, tiek izmantots mūsu transports! Paši piegādājam otrdienās, ceturtdienās un piektdienāsSVARĪGI: ja izvēlaties šo piegādes veidu, tad pasūtījums ir jāveic līdz trešdienas plkst.9:00!

Maršruts OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS vai PIEKTDIENĀS: 

Taurene-Valmiera-Straupe - Ragana- Sēnīte- Garkalne-Ādaži-Baltezers

-Rīga (visa pilsēta)

-Mārupe-Inčukalns- Sigulda - Līgatne - Bērzkrogs - Taurene

 

 

 

 

 

Saņemšana bez piegādes maksas:
Taurene, Vecpiebalgas novads - mūsu ražotnes veikalā

Ja neatradi mūsu maršrutā sev vajadzīgo piegādes adresi, lūdzu sazinies ar mums, iespējams, ka tomēr varam noorganizēt Jūsu piegādi